Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Brzozowie

Światowy dzień zdrowia

Drukuj
1 2 3

   Tegoroczne obchody „Światowego Dnia Zdrowia ” ,którego tematem przewodnim było „Zdrowie dla wszystkich” , odbyły się 6 kwietnia w PSSE w Brzozowie i były połączone z podsumowaniem programu „Moje dziecko idzie do szkoły”. Udział w obchodach wzięły dzieci klas I z szkół podstawowych gminy Brzozów ,które brały udział w konkursie plastycznym organizowanym przez tut. Stację ,a które przybyły na w/wym. imprezę wraz ze szkolnymi koordynatorami programu, rodzicami i opiekunami .Zaproszenie na imprezę przyjęła klasa I ze Szkoły Podstawowej w Zmiennicy wraz z Paniami Bożeną Dziedzic i Lucyną Ostrowską ,która przygotowując część artystyczną ; „Witaminki dla księżniczki Marcelinki” uświetniła przebieg uroczystości . Obchody rozpoczęły się od powitania wszystkich uczestników imprezy przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brzozowie –Marię Cecuła –Zajdel i przedstawienia celów i założeń Światowego Dnia Zdrowia . Kolejnym punktem imprezy oświatowo-zdrowotnej była inscenizacja ,przedstawiona przez uczniów ze Szkoły Podstawowej ze Zmiennicy tj. Amelię Kondracką, Szymona Kędrę, Martynę Buczek, Nataszę Kułak, Amelię Orłowską, Oskara Haducha, Mateusza Pietrykę, Patrycję Bąk, Maję Kielar , Karola Szubę i Jakuba Smolenia. Następnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego , którego hasło brzmiało ”W zdrowym ciele, zdrowy duch-jedz owoce będziesz zuch !”

W konkursie nagrodzeni zostali ;

I miejsce –Amelia Graboń-Hafid – Szk. Podst. Górki

Julia Krzyżanowska –Szk. Podst. Humniska Nr 2

Maja Data - Szk. Podst. Nr 2 Przysietnica

Wiktoria Dobosz- Szk.Podst. Brzozów

Wiktoria Kruczek- Szk. Podst. Nr1 Humniska

Oliwia Nizioł- Szk. Podst .Nr. 1 Przysietnica

Karol Szmyd- Szk. Podst . Zmiennica

Maja Samborska -Szk. Podst. Turze Pole

Tomasz Sabik- Szk. Podst. Stara Wieś

Konrad Pietranowicz- Szk. Podst. Grabownica

   Impreza zakończyła się wręczaniem dyplomów ,drobnych upominków dla małych artystów ze Szkoły Podstawowej ze Zmiennicy ,a także wspólnym zdjęciem zarówno uczestników konkursu jak i artystów.

 

 


Data wytworzenia: 2018-04-14 10:16 Autor: Administrator Data publikacji: 2018-04-14 10:16 Osoba udostępniająca na stronie: Administrator Data ostatniej modyfikacji: 2018-04-14 Osoba modyfikująca: Administrator